Hemen Ulaşın
me@melikeguray.com

Kurumsal Danışmanlık

İş dünyasındaki değişen dinamiklere uyum sağlamak, çalışanların potansiyelini maksimize etmek ve sağlıklı iş ortamları oluşturmak için daha önce Türkiye ve Avrupa’daki birçok şirkete sunduğumuz gibi şirketinize değer katmak için çalışıyoruz.

Çalışan Ruh Sağlığı ve Performansı

Çalışanların ruh sağlığı ve iş performansı arasındaki dengeyi bulmalarına yardımcı olmak amacıyla, şirket içindeki stres faktörlerini değerlendirmek ve iletişim becerilerini güçlendirmek için çözüm odaklı stratejiler sunuyoruz.

Liderlik Geliştirme

Yöneticilerin liderlik becerilerini geliştirmelerine odaklanarak, duygusal zekâ, etkili iletişim ve kriz yönetimi konularında bireysel ve grup koçlukları sağlıyoruz.

Çatışma Yönetimi ve İletişim Stratejileri

Çalışanlar arasındaki etkili iletişimi artırmak ve işbirliği ortamlarını güçlendirmek için çatışma yönetimi ve iletişim stratejileri sunuyoruz.

Kriz ve Travma Müdahalesi

Yaşanabilecek kriz durumlarına karşı hızlı ve etkili müdahale stratejileri geliştirerek, çalışanlarınızın duygusal sağlığını koruma altına alıyoruz.

Eğitim ve Seminerler

İş gücünüzün bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla özel eğitimler ve seminerler düzenleyerek, iş-yaşam dengesi, stres yönetimi ve liderlik konularında destek sağlıyoruz.